Ski klub

Aktuality

Nový web Ski centra

Vážení členové Ski klubu, také vás vítáme na našich nových webových stránkách. Snažili jsme se web Ski centra převléct do modernějšího hávu a zredukovat jeho objem, který v posledních letech stále přibýval. Sekce "Ski klub" zůstala koncipována podobně, jako jste byli doposud zvyklí. Na této stránce naleznete aktuální informace a důležité dokumenty. Pokud vám nechodí e-maily ze Ski klubu a máte o ně zájem, využijte prosím přihlášení na odkazu "Newsletter" (jakmile bude na stránkách aktivní), kde si můžete vybrat druh informací, o které budete mít zájem. Maily odchází hromadnou poštou, tím pádem je některé mailové servery mohou vyhodnotit jako spam. Zkuste se podívat i tam, pokud vám maily nechodí.

Věřím, že se vám nový web zalíbí a vždy se dostanete k informacím, které budete potřebovat. Pokud vám bude na stránkách něco chybět nebo naopak přebývat, budeme rádi za zpětnou vazbu na mail info@skiricky.cz.

Placení členských příspěvků a přihlašování na činnost

Blíží se den, od kdy je možné se přihlašovat na činnost pro techniky a rozhodčí, kterým je pátek 20. 11. 2020.

Na tomto odkaze naleznete tabulku pro přihlašování a termínovou listinu.
Přihlášku zašlete prosím na adresu skiklub@skiricky.cz. Přihlašování je možné pouze elektronicky!
Od pátku 20. 11. také lze zaplatit členský příspěvek SLČR a členský příspěvek klubu na rok 2021. Toto je jedna z povinností člena Ski klubu a musí být splněna do 31.12. 2020.
Platba příspěvků je možná pouze převodem na účet č.: 236 633 3001/5500. V případě, že si nebudete jisti výší příspěvku, kontaktujte prosím hospodářku Ski klubu paní Blahovou (465 524 669, 774 750 454).
Při zasílání platby z účtu prosím uvádějte do zprávy pro příjemce jména členů, za které poplatek platíte. Jako variabilní symbol použijte Vaše datum narození.

Výše příspěvků:

a. Svaz lyžařů ČR:
    děti a mládež do 18 let včetně a senioři nad 65 let včetně 100,- Kč
    zbytek členské základny 300,- Kč
b. Ski klub Ústí nad Orlicí :
    děti do 18 let včetně, senioři nad 65 let včetně 50,- Kč
    ostatní  200,- Kč

Pracovní doba kanceláře Ski klubu v době Covidu-19

Vážení členové Ski klubu, v souvislosti se zhoršenou epidemiologickou situací vás žádáme o eliminici návštěv kanceláře na vyřízení nezbytných úkonů. Rádi s vámi vyřidíme vaše požadavky na dálku po telefonu nebo e-mailu. Pondělní otevírací hodiny pro členy Ski klubu se do odvolání ruší. Běžná provozní doba kanceláře zůstává stejná 7.00 - 15.30 hod.

Děkujeme za pochopení.

kancelář Ski klubu ÚO

Ski klub Ústí nad Orlicí, z. s. vlastní veškerý majetek ve Ski centru Říčky v O. h.
Pro svoji podnikatelskou činnost vlastní ze 100 % dceřinou společnost SKI KLUB Ústí nad Orlicí spol. s r. o., která provozuje Ski centrum Říčky v Orlických horách. Jednateli společnosti SKI KLUB Ústí nad Orlicí, spol. s r. o. jsou: Jiří Krejsa, Vojtěch Novotný a Martin Štěpán. Manažerem pro členskou základnu a sportovní aktivity je Ondřej Kalousek.

Více o Ski klubu Ústí nad Orlicí, z. s.:
Základním cílem činnosti klubu je vytváření podmínek pro uspokojování zájmů jeho členů o lyžařský sport, udržování společenských styků mezi jeho členy a ochrana jejich oprávněných potřeb a práv vůči ostatním fyzickým a právnickým osobám.

Ondřej Kalousek

+420 608 225 043
klub@skiricky.cz

Kancelář Ski Klub

+420 465 524 669
skiklub@skiricky.cz