Ski klub

Aktuality

Brigádnické hodiny pro sezónu 2021/2022

Vzhledem k vládním nařízením, která neumožňují v letošní zimní sezóně pořádat  sportovní akce a závody, se výbor Ski klubu na svém zasedání rozhodl ponížit brigádnickou povinnost pro získání nároku na výhody činného a podmínečného člena klubu pro sezónu 2021/22 na 50% základního počtu brigádnických hodin, a to pro všechny věkové kategorie.

V souvislosti s tímto rozhodnutím bych rád zdůraznil povinnost odpracovat polovinu z nově stanoveného počtu hodin v jarním období.

O termínech konání jarních a podzimních brigád budete včas informováni.

Nový web Ski centra

Vážení členové Ski klubu, také vás vítáme na našich nových webových stránkách. Snažili jsme se web Ski centra převléct do modernějšího hávu a zredukovat jeho objem, který v posledních letech stále přibýval. Sekce "Ski klub" zůstala koncipována podobně, jako jste byli doposud zvyklí. Na této stránce naleznete aktuální informace a důležité dokumenty. Pokud vám nechodí e-maily ze Ski klubu a máte o ně zájem, využijte prosím přihlášení na odkazu "Newsletter" (jakmile bude na stránkách aktivní), kde si můžete vybrat druh informací, o které budete mít zájem. Maily odchází hromadnou poštou, tím pádem je některé mailové servery mohou vyhodnotit jako spam. Zkuste se podívat i tam, pokud vám maily nechodí.

Věřím, že se vám nový web zalíbí a vždy se dostanete k informacím, které budete potřebovat. Pokud vám bude na stránkách něco chybět nebo naopak přebývat, budeme rádi za zpětnou vazbu na mail info@skiricky.cz.

Placení členských příspěvků a přihlašování na činnost

Blíží se den, od kdy je možné se přihlašovat na činnost pro techniky a rozhodčí, kterým je pátek 20. 11. 2020.

Na tomto odkaze naleznete tabulku pro přihlašování a termínovou listinu.
Přihlášku zašlete prosím na adresu skiklub@skiricky.cz. Přihlašování je možné pouze elektronicky!
Od pátku 20. 11. také lze zaplatit členský příspěvek SLČR a členský příspěvek klubu na rok 2021. Toto je jedna z povinností člena Ski klubu a musí být splněna do 31.12. 2020.
Platba příspěvků je možná pouze převodem na účet č.: 236 633 3001/5500. V případě, že si nebudete jisti výší příspěvku, kontaktujte prosím hospodářku Ski klubu paní Blahovou (465 524 669, 774 750 454).
Při zasílání platby z účtu prosím uvádějte do zprávy pro příjemce jména členů, za které poplatek platíte. Jako variabilní symbol použijte Vaše datum narození.

Výše příspěvků:

a. Svaz lyžařů ČR:
    děti a mládež do 18 let včetně a senioři nad 65 let včetně 100,- Kč
    zbytek členské základny 300,- Kč
b. Ski klub Ústí nad Orlicí :
    děti do 18 let včetně, senioři nad 65 let včetně 50,- Kč
    ostatní  200,- Kč

Pracovní doba kanceláře Ski klubu v době Covidu-19

Vážení členové Ski klubu, v souvislosti se zhoršenou epidemiologickou situací vás žádáme o eliminici návštěv kanceláře na vyřízení nezbytných úkonů. Rádi s vámi vyřidíme vaše požadavky na dálku po telefonu nebo e-mailu. Pondělní otevírací hodiny pro členy Ski klubu se do odvolání ruší. Běžná provozní doba kanceláře zůstává stejná 7.00 - 15.30 hod.

Děkujeme za pochopení.

kancelář Ski klubu ÚO

Ski klub Ústí nad Orlicí, z. s. vlastní veškerý majetek ve Ski centru Říčky v O. h.
Pro svoji podnikatelskou činnost vlastní ze 100 % dceřinou společnost SKI KLUB Ústí nad Orlicí spol. s r. o., která provozuje Ski centrum Říčky v Orlických horách. Jednateli společnosti SKI KLUB Ústí nad Orlicí, spol. s r. o. jsou: Jiří Krejsa, Vojtěch Novotný a Martin Štěpán. Manažerem pro členskou základnu a sportovní aktivity je Ondřej Kalousek.

Více o Ski klubu Ústí nad Orlicí, z. s.:
Základním cílem činnosti klubu je vytváření podmínek pro uspokojování zájmů jeho členů o lyžařský sport, udržování společenských styků mezi jeho členy a ochrana jejich oprávněných potřeb a práv vůči ostatním fyzickým a právnickým osobám.

Ondřej Kalousek

+420 608 225 043
klub@skiricky.cz

Kancelář Ski Klub

+420 465 524 669
skiklub@skiricky.cz