Říčkovský Golem 2023


Detaily události

Datum:

Možnost objednání triček ze závodu. Potěšil nás váš zájem o tradiční tričko ze závodu. A protože jsme nemohli pokrýt zájem všech závodníků na místě prezence v Pastvinách, tak jsme se rozhodli pro možnost doobjednávky trička. Pokud budete mít zájem, využijte objednávkový formulář na tomto odkaze.  Objednání je možné do pátku 21.července 2023 do 12:00 hod. Cena 250 Kč + případné poštovné.

Prodloužili jsme možnost on-line přihlášení do 2.července 2023 do půlnoci. K přihlášení předem získáváte funkční triko s motivem závodu v rámci startovného zdarma.

Již 38. ročník má před sebou tradiční horský triatlon Říčkovský Golem, který se bude v letošním roce konat v sobotu 15.července. Závodníci se opět mohou těšit na půl kilometru plavání v přehradě Pastviny. Dále pak na více jak 35 km přejezdu na kole do Říček, kde bude čekat poslední disciplína – 5,5 km běhu v náročném horském terénu. Zveme všechny sportovní nadšence.

Pro letošní rok máme pro vás novinku v přihlašování závodníků. V rámci přihlášení on-line je součástí startovného sportovní triko s preferencí velikosti (nutno zvolit při vyplňování on-line přihlášky). !POZOR ZMĚNA! Přihlásit se on-line je možné do 2.července 2023 do půlnoci na tomto odkaze. Po tomto datu bude možné se přihlásit již pouze v den závodu na prezenci.  Startovné je shodné 500 Kč za závodníka. Více informací naleznete propozicích závodu.

Propozice závodu

Startovní listina

Výsledková listina