Lyžařská a snowboardová škola u bobíka

Lyžařská a snowboardová škola,

která ve Ski centru působí již mnoho let, vám nabízí výuku jak pro děti, tak pro začínající i pokročilé dospělé. Formy výuky přizpůsobujeme vašim potřebám – dá se říci, že vám je šijeme přímo na míru.

Nabízíme jak individuální výuku, kdy veškerá péče instruktora směřuje pouze k jednomu až dvěma klientům, tak skupinovou výuku (pro mírně pokročilé začátečníky)

od 3 do 10 osob.

O výuku se starají zkušení instruktoři s mnohaletou praxí a licencemi
akreditovanými ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Moderní zázemí i vybavení – Bobíkova výcviková louka

Pro výuku lyžařská škola disponuje také velkorysým prostorem, který dostal název po patronovi naší školy – Bobíkova výcviková louka.

Ta je vybavena 100m dlouhým pohyblivým pásem, který ocení nejenom ti nejmenší lyžaři. A že vaše ratolesti budou letos stát na lyžích poprvé? Tak právě pro ně je připravený kolotoč na lyže, na kterém si osvojí začátky a na lyžích získají jistotu.

Jakmile toto zvládnete, hned se s instruktorem vydáte na svah, mezi ostatní lyžaře. Kdo to zvládne, může zvolit další varianty naší výuky, protože „pluhem“ se nekončí!

Pokud vám, nebo vašemu dítěti dojdou síly, postaráme se o vás ve vytápěných prostorách LŠ, které umožňují převléknutí a zároveň i odložení osobních věcí.

Z organizačních důvodů nám svá přání sdělte raději několik dní předem na tel. č.:

+420 494 595 559

Jen tak se vám budeme moci plně přizpůsobit a splnit vaše přání.

Objednávka výuky

Těší se na Vás Team lyžařské školy

Galerie